Комп’ютерний клас

Даний підрозділ факультету виконує нагляд за технічним станом комп'ютерів факультету, їх програмним забеспеченням, сприяє розвитку навичок володіння комп'ютерною технікою у студентів, наглядає за станом електронної мережі на факультеті, відповідає за оновлення сайту факультету, заповнення репозитарію тощо.

Комп’ютерний клас на філософсько-теологічному факультеті почав функціонувати у 2001 р. Першим завідувачем комп’ютерного класу був Бродецький Олександр Євгенович; з 2006 по 2009 рр. – Мартиненко Олександр Петрович, якого змінила до 2010 р. Пронюк Наталія Петрівна. З 2010 р. в даному підрозділі факультету працює на посаді ст. лаборанта Гнидка Михайло Михайлович, а з 2011 р.

Завідує комп'ютерним класом старший лаборант Гнидка Михайло Михайлович.

Серед ключових завдань класу було і залишається забезпечення потреб студентів, та технічна допомога їм у написанні курсових, дипломних чи магістерських робіт. У вільний від занять час студенти і викладачі мають змогу самостійно знайти необхідну інформацію в інтернеті, відкоригувати реферат чи курсову, записати електронні варіанти методичних рекомендацій і базу тестів по всіх предметах на флешку, DVD чи на е-mail. Також студент має змогу зайти на сайт електронного (дистанційного) навчання в ЧНУ.

На сьогоднішній день комп’ютерний клас виступає потужною областю для підтримки та організації навчального процесу на факультеті, оскільки на 100 % оновлена матеріально-технічна база. Для зручності користування ноутбуками чи планшетами через Wi-Fi з’єднання до Інтернету підключено маршрутизатор.

Сьогодні в комп’ютерному класі для студентів проводяться заняття із основ інформатики. Так само комп’ютерний клас на факультеті надає допомогу соціологічній лабораторії у проведенні щорічних опитувань студентів.