КУЛЬТУРОЛОГІЯ ‒ ПРОФЕСІЯ НАДЗВИЧАЙНО ШИРОКИХ МОЖЛИВОСТЕЙ!

 “Культурологія” ‒ нова спеціальність, яку 2011 року відкрито на філософсько-теологічному факультеті. Вона дає широку гуманітарну освіту, сучасні знання з галузей прикладних дисциплін, формує уміння і навички, які допоможуть майбутнім бакалаврам культури реалізувати себе в соціокультурній аналітиці, організації та реалізації проектів і програм з менеджменту соціокультурної сфери та шоу індустрії. Високий рівень освіти і вміння аналізувати отримані з культурологічної галузі знання створюють перспективи для наукової, ділової, державної та політичної кар’єри випускника.

Спеціальність "Культурологія":

  • формує особистість із сучасним світобаченням;
  • розвиває аналітичне мислення, необхідне для успішної кар’єри молодого спеціаліста;
  • виховує високу культуру, формує широку ерудицію та розвинуту систему професійно-ціннісних орієнтацій з глибоким інтелектом.

Цілком закономірно й логічно, що саме старовинне місто Чернівці – місце історичного й духовного перетину та взаємозбагачення різних культур – є одним з центрів, де готують високоерудованих, філософськи «підкованих», творчо мислячих, духовно багатих фахівців з культурології. Тож нехай майбутні абітурієнти, які планують реалізувати себе в галузі цікавої, благородної й соціально значущої гуманітарної діяльності, знають, що найповажніша Альма-матер столиці Буковини готова гостинно відкрити свою браму для тих, хто пов’яже життя з престижним та перспективним фахом культуролога!

У цьому розділі Ви можете дізнатися преспективи випускників-культурологів, що необхідно для вступу на спеціальність "Культурологія", а також у яких умовах відбувається життя та навчання студентів Чернівецього національного університету, а саме інформацію про гуртожиток