Організація проживання студентів в гуртожитках студмістечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Під час навчання в університеті іногородні студенти мають можливість проживати у гуртожитках.

У структурі університету 7 гуртожитків із майже 3 тис. ліжкомісць. Гуртожитки двох типів: коридорного та блочного (2 кімнати, санвузол). Плата за проживання здійснюється посеместрово під час поселення. Вартість проживання коливається від 180 до 225 грн. за місяць.

В гуртожитках створені відповідніумови для того, щоб студенти почували себе як вдома. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. Студенту надається право користування власними електроприладами (комп’ютер, мікрохвильова піч, холодильник, музичний центр, телевізор) за окрему плату.

У кожному гуртожитку є комфортні вестибюлі, кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімната для самопідготовки, кімната відпочинку.

Першочергове право надання місць у гуртожитку надається іногороднім студентам, які відносяться до пільгових категорій (діти-сироти, інваліди, студенти з багатодітних сімей та особи 1-2 категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), іноземним студентам та студентським сім’ям.

Студенти філософсько-теологічного факультету проживають у добре облаштованому гуртожитку, який справедливо вважається кращим гуртожитком ЧНУ упродовж кількох років поспіль. Фонд житлових кімнат гуртожитку складає 19 блоків, де можуть проживати близько 133 осіб.

Значну увагу приділяє керівництво факультету та університету створенню комфортних умов для навчання та відпочинку студентів, за сприяння деканату відбуваються своєчасні ремонтні та оновлювально-профілактичні роботи, зокрема, було облаштовано нову кухню, яка повністю відповідає сучасним вимогам до закладів громадського харчування.

До послуг студентів належно обладнані кімнати для навчання і відпочинку, побутова кімната, які укомплектовані новими меблями, сучасною аудіо та відео апаратурою. Відповідно до сучасних інформаційних потреб, корпуси гуртожитків філософсько-теологічного факультету підключені до всесвітньої мережі Інтернет, що дозволяє студентам використовувати інтернет-ресурси для покращення підготовки до навчання, а також з метою відпочинку.

З ініціативи студентської ради факультету та за матеріальної підтримки деканату в гуртожитку відповідно до духовно-релігійних потреб студентів було обладнано молитовну кімнату-капличку

більше фото

Розподіл місць у гуртожитках здійснюється згідно з наказом ректора та відповідно до Положення „Про студмістечко Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича”. Заступник декана з навчально-виховної роботи, голова студради, студентської профспілки відповідного факультету спільно зі студентською радою гуртожитків та кураторами академічних груп стежать за порядком у гуртожитках впродовж навчального року. На кожному поверсі (блоці) обирається староста, який контролює роботу чергових та слідкує за порядком.

Студентам-мешканцям гуртожитків категорично забороняється приносити і вживати спиртні напої, палити в житлових кімнатах, місцях загального користування та на території студмістечка, за виключенням спеціально відведених місць, з'являтись до гуртожитку у нетверезому стані, грати в азартні ігри, утримувати тварин тощо.

В гуртожитках діють студентські ради, які скеровують студентів у русло активного життя. Культурне життя студентів мешканців гуртожитків, досить різноманітне: проводиться чимало заходів інтелектуального, розважального та спортивного характеру, більшість з яких стали традиційними.

Поселення проводиться з 30 серпня по 1 вересня.

Інформація щодо поселення студентів в гуртожитки університету.

Перелік необхідних документів, які повинен мати студент при поселенні у гуртожиток:

Адміністрація студмістечка:

Директор

Кирилюк Микола Васильович

3-52-64

Заступник з виховної роботи

Лопушинська Галина Ярославівна

3-52-64

Начальник паспортного відділу

Брижко Наталія Петрівна

52-99-86

Заступника декана з виховної роботи в гуртожитку ─ Бучовський Віталій Рішардович Тел. (0372) 58-48-83 e-mail:buchovskyy@rambler.ru

Адреса студмістечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: м. Чернівці вул. Небесної сотні (колишня Стасюка), 4В