• Культурно-дозвіллєва практика 2017

  Ні для кого не секрет, що раціональне використання «вільного часу»  сприяє формуванню високої духовності, задоволенню інтересів і потреб людей у спілкуванні, творчому розвитку, а правильна організація дозвілля може пом'якшити соціальне напруження, навіть перевести його у більш безпечне русло. Саме тому актуальною є проблема підготовки кваліфікованих кадрів – організаторів дозвіллєвої діяльності. Тож з 27 червня по 17 липня 2017 року  під керівництвом професора Мизака Н.С. студенти 305 групи кафедри культурології, релігієзнавста та теології  філософсько-теологічного факультету мали можливість пройти культурно-дозвіллєву практику

  читати далі...
 • Всеукраїнська наукова конференція «Студентські культурологічні читання»

  Всеукраїнська наукова конференція «Студентські культурологічні читання» читати далі...
 • Студентська наукова конференція

  Студентська наукова конференція читати далі...
 • Шановні учасники І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з культурології!

  Шановні учасники І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з культурології!

  Інформуємо Вас, що І відбірковий тур Олімпіади відбуватиметься дистанційно. В системі «Електронний університет» створено ресурс «І тур олімпіади з культурології», куди Вас усіх додано. Олімпіадне завдання складається з тестування, творчого завдання і написання есе. На всі види роботи встановлено часові обмеження, термін написання есе − 12 годин.

  Звертаємо Вашу увагу, що ресурс буде доступний протягом одного дня21 лютого.

   У разі виникнення технічних запитань щодо входу в
  Дистанційне навчання звертайтесь до І.Г. Руснака 

   

  Бажаємо успіху та натхнення!

 • СЕРЦЯ, в яких зародилася КУЛЬТУРА, РОЗУМ, яким живитиметься КУЛЬТУРОЛОГІЯ!

    Від тепер 3 лютого для філософсько-теологічної спільноти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – особливий день. Адже 3 лютого 2017 р. відбувся перший випуск магістрів-культурологів. Звісно, дипломи отримали й багато здобувачів освітнього ступеня магістр за іншими спеціальностями, які готую кафедри філософсько-теологічного факультету, а це – філософи, соціологи та релігієзнавці.

  Вручення дипломів у великій, славній і дивній у своїх величних та гідних людської поваги ділах плеяді магістрів – випускників філософсько-теологічного факультету відбулося в Залі Засідання Священного Синоду Резиденції митрополитів Буковини і Далмації (сьогодні – Червона зала університету). Тріумфу й урочистого піднесення святу своєю присутністю додав Ректор університету Степан Мельничук, який і вручав кожному магістру диплом, а викладачі-наставники, старші колеги, друзі і, звісно ж, батьки – забезпечили їм моральну підтримку, вселяючи своїми напутніми словами надію та впевненість у завтрашньому дні.

  читати далі...