16 грудня, напередодні Святого Миколая, до спеціалізованої школи-інтернату №4 навідалися благодійники з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Вони привезли до комунального закладу "Чернівецька спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат №4" велику партію подарунків, кошти на які збирали студенти і викладачі двох факультетів: філософсько-теологічного і філологічного.

Добродійники з ЧНУ учетверте приїздили до цього навчального закладу, що на вулиці Московської олімпіади.

Доцент кафедри релігієзнавства та теології Микола Шкрібляк зазначив: "Добрі друзі є у кожного з нас. Ми приїхали до вас, діти, щоб допомогти вам напередодні Святого Миколая, оскільки принципово розуміємо свій обов'язок, а ваші - потреби. Подарунки особливо цінні і бажані тоді, коли наступають великі свята і ви їх чекаєте".

Завідувач богословського відділення ЧНУ, настоятель храму Трьох Святителів протоієрей Микола Щербань підкреслив: "У нашому житті завжди є місце для добра, милосердя і благодійності. Тому, діти, ми сьогодні у вас. Як кажуть на Буковині, від нас мало, від Бога - багато. Вітаю вас зі Святим Миколаєм і Різдвом Христовим! Здоров'я, щастя, віри, надії, любові і всього-всього найкращого".

За увагу ЧНУ до дітей, колективу Чернівецької спеціалізованої школи-інтернату №4 його директор Іван Коропецький щиро подякував гостям. Він заувжив, що такі гостини і гостинці уже є традиційними у школі, де навчається 193 дитини різних категорій, зокрема діти-сироти, з малозабезпечених та багатодітних сімей. За його словами, вихованці цього закладу надзвичайно кмітливі і талановиті, адже, навчаючись, одночасно обирають улюблені трудові професії. Так, дівчата переважно - умілі швачки, а хлопці - штукатури. Йдеться й про інші професії.

Знаний на Буковині вокальний ансамбль "Менестрель", який очолює викладач богословського відділення ЧНУ, диякон Ігор Луцан, виконав цикл неперевершених колядок, які дійшли до наших часів із минулого.

Після цього студенти кафедри румунської та класичної філології Марія Чимбру, Анна Коблюк, Адріан Бику і Дмитро Факас разом із головою профб'юро філологічного факультету Галиною Загайською, учасниками вокального ансамблю "Менестрель", студентами та викладачами філософсько-теологічного факультету кожному учневі роздали подарунки із майже 20 найменувань.

Протоієрей Микола Щербань подарував дітям образки їх покровителя - Святого Миколая.
Джерело: Богословське відділення ЧНУ