До цьогорічної Всеукраїнської студентської олімпіади з культурології (ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з культурології), яка відбулася 2-4 квітня 2014 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» долучилися і наші студенти-культурологи − Дронь Н., Мосін Х. та Величко А.

Обов’язковим елементом участі було завчасне надсилання реферативної роботи, представленої девізом. Наступний етап участі включав написання тестових завдань та захисту реферативних робіт. Теми рефератів були представлені у вигляді презентацій та синхронної усної відповіді. Зокрема: Величко А. «Карнавал Середньовіччя та Ренесансу в інтерпретаціях культурологічної думки», Мосін Х. «Основні архетипи української ментальності: специфіка класифікації» та Дронь Н. «Вияв особливостей української ментальності у контексті становлення національної культури».

Завершальним етапом Всеукраїнської студентської олімпіади було проведення Круглого столу. Наталія Дронь гідно представила свою тему, яку доповнила презентацією. Відповівши на запитання журі, активно долучалася до дискусій, задавала змістовні запитання, показала ґрунтовне зання теми та кумунікативну компетентність і була відзначена дипломом за активну участь у роботі Круглого столу.

Результатами Всеукраїнської студентської олімпіаді з дисципліни «Культурологія» є перемога в номінаціях:

• «Фундаментальні знання» – Мосін Христина, студентка 305 групи;

• «Сміливість наукового пошуку» та відзначена за активну участь у роботі круглого столу ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіаді з дисципліни «Культурологія» – Дронь Наталія, студентка 305 групи;

• «Комунікативна компетентність» – Величко Адрій, студент 205 групи.

більше фото