• Вечір поезії юних поетів-початківців, авторів збірки «У кожного історія своя…»

  ...У душі кожної людини є клапан, що відкривається тільки поезією. 

    М. Некрасов

  У Юнацькій бібліотеці 22 листопада відбувся вечір поезії юних поетів-початківців, авторів збірки «У кожного історія своя…» ініціатором та упорядником якої є Євген Миколайович Скрипник.

  «Книги поодинці не пишуться»  – саме цього вислову дотримуються поети-культурологи, які засвідчили це власним досвідом і рекомендують спробувати кожному. Тож, як писала відома письменниця: «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

  читати далі...
 • Презентація збірки поезій «У кожного історія своя…»

  Офіційне представлення збірки поезій «У кожного історія своя...» відбулося 8 листопада в стінах Чернівецької обласної універсальної бібліотеки імені М.Івасюка. У відділі краєзнавства презентували та декламували свою поезію студенти третього курсу спеціальності «культурологія» філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

  читати далі...
 • Захист курсових робіт на IV курсі

  25 квітня відбувся захист курсових робіт на IV курсі спеціальності «культурологія». Студентів-культурологів було поділено на дві підгрупи. Комісія у складі наукових керівників під головуванням завідувача кафедрою д.ф.н. Шкрібляка М.В. аналізувала рівень написання наукової роботи, якість знань студента, а також уміння логічно та змістовно відповідати на поставлені запитання. Наукові керівники оголошували висновок про курсову роботу студента, визначали якість висвітлення обраної теми. Рішення стосовно оцінки курсової роботи приймалися колегіально. читати далі...
 • Захист курсових робіт на ІІІ курсі

  22 квітня відбувся захист курсових робіт на ІІІ курсі напряму підготовки (спеціальності) «культурологія». Студентів-культурологів було поділено на дві підгрупи з метою оптимізації процесу виступів студентів та обговорення їх наукових досягнень. Обидві групи відвідав завідувач кафедрою, активно долучаючись до обговорення результатів студентських досліджень. читати далі...
 • Олімпіада 2016

  До цьогорічної Всеукраїнської студентської олімпіади з культурології, яка відбулася на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» долучилися і наші студенти-культурологи – Кульбабська М., Яцина Х. та Бабіченко Д.

  читати далі...