• Посвята 2013: багатолітні традиції та дух братерства

  У житті кожного першокурсника настає момент, коли його приймають у велику факультетську родину, як колись приймали молодого козака на Запорізьку Січ. Звичайно, як і багато років назад, включення до лав студентів вибувається в кращих традиціях церемоніального дійства, яке організовує 3 курс. Не забули про молоде покоління й цього року. 21 вересня відбулась посвята І курсу філософсько-теологічного факультету.

  німфи (культурологи 3 курс Мосін Христина, Струк Юлія, Лебедьова Олександра)

  Посвята розпочалася зусиллями старшокурсників, зокрема очима студента 5-го курсу Шкром’юка Андрія вона проходила так: «Все розпочалось в суботу вранці, після закінчення пар (відпочинок - відпочинком, а навчальний план передусім!). Під чітким керівництвом заступника декана з навчально-виховної роботи Пержуна Володимира Васильовича та новоспеченими кураторами (Бойчук Н.В., Руснак І.Г., Якимчук О.В.) студенти дружньою юрбою вирушили до місця посвяти. Дорогою в маршрутці лунали веселі пісні, всі були в передчутті чогось неймовірного…

  читати далі...
 • Студентська наукова конференція

  на філософсько-теологічному факультеті відбулися секційні засідання студентської конференції ЧНУ, присвячені актуальним питанням філософії, релігієзнавства та теології, соціології і культурології. читати далі...
 • “Олімпійська” посвята 2011

  Сонячного суботнього ранку 24 вересня, студентство на диво не спало. Третьокурсники готували посвяту “першачкам”. Дійство відбувалося в справжніх партизанських умовах.

  Першокурсників привезли в ліс, де на них чекала засада. Вони не встигли навіть внутрішньо налаштуватися, як несподівано налетіли аборигени, які одразу почали випробовувати їх на вміння одягатися в екстремальних умовах. Виконавши це завдання студенти звільнились з-під завали аборигенів й попрямували випробовувати свої сили далі.

  На зустріч їм вийшли верховні боги Олімпу, які мали на меті визначити інтелектуальні можливості першокурсників. Так, вони зіграли у гру “відгадай слово”, тим самим визначали здатність колективно й швидко виконувати розумові операції. І знову студенти достойно справилися із завданням.

  читати далі...