• Всеукраїнська наукова конференція «Студентські культурологічні читання»

  Всеукраїнська наукова конференція «Студентські культурологічні читання» читати далі...
 • Студентська наукова конференція

  Студентська наукова конференція читати далі...
 • Шановні учасники І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з культурології!

  Шановні учасники І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з культурології!

  Інформуємо Вас, що І відбірковий тур Олімпіади відбуватиметься дистанційно. В системі «Електронний університет» створено ресурс «І тур олімпіади з культурології», куди Вас усіх додано. Олімпіадне завдання складається з тестування, творчого завдання і написання есе. На всі види роботи встановлено часові обмеження, термін написання есе − 12 годин.

  Звертаємо Вашу увагу, що ресурс буде доступний протягом одного дня21 лютого.

   У разі виникнення технічних запитань щодо входу в
  Дистанційне навчання звертайтесь до І.Г. Руснака 

   

  Бажаємо успіху та натхнення!

 • СЕРЦЯ, в яких зародилася КУЛЬТУРА, РОЗУМ, яким живитиметься КУЛЬТУРОЛОГІЯ!

    Від тепер 3 лютого для філософсько-теологічної спільноти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – особливий день. Адже 3 лютого 2017 р. відбувся перший випуск магістрів-культурологів. Звісно, дипломи отримали й багато здобувачів освітнього ступеня магістр за іншими спеціальностями, які готую кафедри філософсько-теологічного факультету, а це – філософи, соціологи та релігієзнавці.

  Вручення дипломів у великій, славній і дивній у своїх величних та гідних людської поваги ділах плеяді магістрів – випускників філософсько-теологічного факультету відбулося в Залі Засідання Священного Синоду Резиденції митрополитів Буковини і Далмації (сьогодні – Червона зала університету). Тріумфу й урочистого піднесення святу своєю присутністю додав Ректор університету Степан Мельничук, який і вручав кожному магістру диплом, а викладачі-наставники, старші колеги, друзі і, звісно ж, батьки – забезпечили їм моральну підтримку, вселяючи своїми напутніми словами надію та впевненість у завтрашньому дні.

  читати далі...
 • Захист магістерських робіт

  28-29 грудня відбувся захист магістерських робіт наших перших культурологів (групи 605).
  У своїх виступах магістранти представили на розсуд Екзаменаційної комісії основні узагальнюючі положення, елементи новизни та висновки, винесені на захист. Тематика магістерських робіт охоплює широке предметне поле культурологічних дисциплін, відповідає змісту та структурі навчальних курсів.

  Результати контролю знань студентів у захисту кваліфікаційних магістерських робіт дають підстави відзначити позитивну динаміку та  зростання якості знань студентів напряму підготовки (спеціальності) «культурологія». Відповіді студентів засвідчили їх обізнаність з тематикою дослідження. Магістранти переконливо аргументували основні положення своєї теми, долучалися до дискусії, були активні і зацікавлені у власних дослідженнях. Позитивним моментом є підготовлені студентами-культурологами презентації. Здобувачі ОР “магістр” виявили високий рівень знань, комунікативну компетентність, вміння давати стислі змістовні відповіді, фахово вести дискусію, відповідаючи на запитання членів ЕКу та зауваги рецензентів. читати далі...